Mely egészségügyi termékeket vásároljátok rendszeresen a patikában?

Sziasztok! Kíváncsi vagyok, ti milyen egészségügyi termékeket szoktatok rendszeresen venni a patikában? Vitaminok, fájdalomcsillapítók, gyógyteák, vagy inkább csak akkor mentek, ha már baj van https://paxgyogyszertarhu.com/ ? Én mostanában elkezdtem figyelni a megelőzésre is, de nem tudom, mi az ami tényleg hasznos hosszú távon, és mi az ami csak “divatból” megy.


1 Reply

Nálunk inkább szezonfüggő a dolog, de van pár cucc ami szinte mindig ott van otthon. Például télen D-vitamin és magnézium, mert nélküle hamar fáradékony vagyok, plusz C-vitamin is, ha érzem hogy “kapar a torkom”. Gyerek mellett meg probiotikumot is gyakran veszünk, főleg antibiotikum után. Fájdalomcsillapítóból inkább az ibuprofen alapút tartjuk, de csak ritkán használjuk. Ami még bevált nálam, az a tengervizes orrspray, mert nem szárítja ki annyira az orrot, mint a sima. Néha szoktam nézni ilyen patikai oldalakat is ötletekért vagy összehasonlítás miatt, pl. https://paxgyogyszertarhu.com/ – nem azért, hogy “mindent megvegyek”, inkább csak átnézem mi van és mi mire jó, mert néha ott jobban le van írva mint a dobozon. De amúgy próbálom nem túlzásba vinni, mert könnyű rászokni, hogy mindent is szed az ember.


About Us · User Accounts and Benefits · Privacy Policy · Management Center · FAQs
© 2026 MolecularCloud